У Львові змінили підрядника для будівництва велодоріжки на Княгині Ольги

Завершити роботи мають до 31 грудня наступного року.

У Львові вкотре змінили підрядника, який будуватиме велодоріжку на вул. Княгині Ольги. Про це йдеться на сайті електронних закупівель Prozorro, пише Твоє місто.

Переможцем тендеру визначили ТОВ «Трансбудторг». Компанія запропонувала виконати роботи за майже 21 млн гривень при тендерній пропозиції понад 22,8 млн гривень. Намір укласти договір із підрядником оприлюднили 27 червня. Замовником робіт є департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Згідно з тендерною документацією підряддник має демонтувати частину дорожнього покриття та асфальтних конструкцій, прокласти велодоріжку, встановити дорожні знаки та здійснити благоустрій прилеглої території. Завершити роботи мають до 31 грудня наступного року.

Згідно з даними системи Youcontrol основним видом діяльності ТОВ «Трансбудторг» є надання в оренду будівельних машин і устаткування. Компанія зареєстрована у Львові понад два роки тому. 

Додамо, що на початку червня переможцем повторного тендеру на будівництво велодоріжки обрали КП «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Раніше у коментарі Tvoemisto.tv заступник керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець розповів, що переможець не надав відповідних документів, тож тендерна комісія розглядала інші пропозиції учасників конкурсу. 

Нагадаємо, раніше департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР вже оголошував тендер на будівництво велодоріжки по вулиці Княгині Ольги. Втім замовник відхилив всі п’ять пропозицій.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.