п`ятниця, 12 квітня

У Львові зіграють зірки європейського футзалу

З 29 вересня по 1 жовтня у Львові відбудеться престижний міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів (40 років і старші). Участь у турнірі візьмуть сім команд з України, Білорусі, Латвії та Іспанії.

Усі матчі турніру відбудуться у палаці спорту «Галичина» (колишній «Будівельник», вул. Керченська, 8). Турнір відбудеться під егідої Асоціації футзалу України та Асоціації футзалу Львівщини.

«Коли побачив заявки деяких команд, був приємно здивований, – каже президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як. – До Львова приїдуть дуже відомі футзалісти, в тому числі чемпіони світу та віце-чемпіони Європи. Склад іспанців з чемпіонами світу виглядає потужно, а от яку гру покажуть ветерани цієї команди, і на яке місце вони претендуватимуть, дізнаємося зовсім скоро. Склад українських команд також дуже потужний. Мова йде про ТВД (Львів), «Чорне Море» (Одеса) та «Ставні» (Южноукраїнськ). Боротьба між цими командами розгорнеться не жарт. В палаці спорту «Галичина» ми побачимо гру ветеранів, які у свій час були зірками у футзалі».

В заявці ветеранів збірної Іспанії одразу кілька чемпіонів світу з футзалу, у заявці деяких українських команд – відомі зіркові ветерани, серед яких Сергій Корідзе, Олександр Косенко, Федір Пилипів та інші. Для шанувальників гри 5х5 ці гравці представлення не потребують.

За словами організатора турніру Олександра Короля, керівника комітету ветеранського футзалу АФУ, в останній момент від участі у турнірі відмовилася польська команда, а відтак замість восьми команд участь у турнірі візьмуть сім потужних колективів.

Група А: «Veterans team» (Іспанія), «Чорне море» (Україна), «STAVNI» (Україна), «Бобри» (Білорусь)

Гурпа Б: «ТВД» (Україна), «Спартак» (Білорусь), «Veterans» (Латвія)

Розклад матчів турніру

П’ятниця, 29 вересня

16.30. «Чорне море» (Україна) – «STAVNI» (Україна)

17.30. «ТВД» (Україна) – «Veterans» (Латвія)

18.30. «Veterans team» (Іспанія) – «Бобри» (Білорусь)

Субота, 30 вересня

10.30. «STAVNI» (Україна) – Veterans team» (Іспанія)

11.30. «Бобри» (Білорусь) – «Чорне море» (Україна)

12.30 «Спартак» (Білорусь) – ТВД (Україна)

13.30 «Veterans team» (Іспанія) – «Чорне море» (Україна)

14.30 «STAVNI» (Україна) – «Бобри» (Білорусь)

15.30 «Спартак» (Білорусь) – «Veterans» (Латвія)

Неділя, 1 жовтня

9.30. 1А – 2Б (півфінал)

10.30 1Б – 2А (півфінал)

11.30 3А-3Б (матч за 5 місце)

12.30 ФІНАЛ

13/30 Урочисте закриття турніру. Нагородження команд

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: