У Львові жінка з діагнозом непліддя народила восьму дитину

40-річна жінка, якій колись поставили діагноз «непліддя», народила свою восьму дитину. Пологи у багатодітної мами прийняли акушери-гінекологи лікарні святої Анни Першого медичного об’єднання Львова. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Вірі Войтків, якій зараз 40 років, вийшла заміж у 18 і відразу захотіла стати мамою, оскільки з дитинства любила доглядати за малюками. У своїй юності Віра організовувала забави для дітей у своєму селі на Львівщині. Проте перші дві вагітності Віри були невдалими, і на терміні 14-15 тижнів вона втрачала своїх ненароджених дітей. У 20 років лікарі поставили їй діагноз – непліддя.

Одного разу під час медичного огляду Віра дізналася, що знову вагітна. Через негативний досвід попередніх вагітностей вона боялася зробити зайвий рух, але їй вдалося виносити і народити дитину. Тоді Вірі було 21 рік. 

Відтоді мрія Віри здійснилася – одне за одним вона народила семеро дітей. І у 40 років вона увосьме стала мамою. Її донечка Амелія з’явилася на світ у лікарні святої Анни. Вага новонародженої склала 3500 грамів, зріст – 53 сантиметри.

Зараз Віра є мамою шістьох дівчаток і двох хлопців. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.