У Львові затвердили бюджет міста на 2018 рік. На що потратять основні кошти

Депутати Львівської міської ради затвердили бюджет міста Львова на 2018 рік. За відповідну ухвалу проголосували 47 депутатів з доповненнями бюджетної комісії.

бюджет

Відповідно до Бюджетного кодексу України міська рада ухвалила:

Визначити на 2018 рік:

– доходи міського бюджету м. Львова у сумі 6817828,5 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду міського бюджету м. Львова 6496256,0 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету 321572,5 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 190000,0 тис. грн. (згідно з додатком 1);

– видатки міського бюджету м. Львова у сумі 6807678,5 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду міського бюджету м. Львова 5445106,0 тис. грн., видатки спеціального фонду бюджету 1362572,5 тис. грн.;

– повернення кредитів до спеціального фонду міського бюджету м. Львова у сумі 25877,06 тис. грн. (згідно з додатком 4);

– надання кредитів з міського бюджету м. Львова у сумі 34827,06 тис. грн., у тому числі надання кредитів із загального фонду бюджету 8950,0 тис. грн. (згідно з додатком 4);

– профіцит загального фонду міського бюджету м. Львова у сумі 1042200,0 тис. грн. (згідно з додатком 2);

– дефіцит спеціального фонду міського бюджету м. Львова у сумі 1041000,0 тис. грн. (згідно з додатком 2);

Затвердили бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету м. Львова на 2018 рік (згідно з додатком 3).

Визначили оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету м. Львова у сумі 10000,0 тис. грн.

Затвердили на 2018 рік міжбюджетні трансферти (згідно з додатком 5).

Затвердили на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку, (згідно з додатком 6).

Затвердили на 2018 рік резервний фонд міського бюджету м. Львова у сумі 40000,0 тис. грн.

Затвердили перелік захищених видатків загального фонду міського бюджету м. Львова на 2018 рік за їх економічною структурою:

– оплата праці працівників бюджетних установ;

– нарахування на заробітну плату;

– придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

– забезпечення продуктами харчування;

– оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

– обслуговування боргу міського бюджету м. Львова у частині виплати відсотків за зобов’язаннями та оплати послуг по них;

– поточні трансферти населенню;

– поточні трансферти місцевим бюджетам.

Затвердили у складі видатків міського бюджету м. Львова кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм (згідно з додатком 7).

Визначили станом на 31.12.2018 граничний розмір місцевого боргу міського бюджету м. Львова у сумі 2000,0 тис. грн. та граничний обсяг гарантованого містом боргу в сумі 2260000,0 тис. грн.

Встановили, що у 2018 році можуть надаватись місцеві гарантії в обсязі 450000,0 тис. грн.

Відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України надали право департаменту фінансової політики та управлінню фінансів департаменту фінансової політики отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку місцевих бюджетів, у фінансових установах на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду, у виняткових випадках за рішенням Кабінету Міністрів України – у межах поточного бюджетного періоду.

При наявності тимчасово вільних коштів на рахунках міського бюджету м. Львова надали право департаменту фінансової політики та управлінню фінансів департаменту фінансової політики проводити розміщення у 2018 році тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Львова на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків з рахунків міського бюджету, відкритих в органах Державної казначейської служби України та з рахунку бюджету розвитку міського бюджету, відкритому в установі банку державного сектору.

Зобов’язали головних розпорядників коштів міського бюджету м. Львова забезпечити в першочерговому порядку потребу у коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживають бюджетні установи.

Встановили, що джерелами формування власних надходжень бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, у тому числі виконавчих органів міської ради, є надходження, визначені відповідно до Бюджетного кодексу України, і надходження за надання послуг із забезпечення громадського порядку. Одержані кошти спрямувати на видатки споживання, у тому числі на утримання персоналу, та видатки розвитку.

Також зобов’язали виконавчий комітет подати до 01.03.2018 у встановленому порядку міській раді на затвердження:

– переліки об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок нерозподілених видатків та залишку коштів спеціального фонду міського бюджету м. Львова на 01.01.2018.

– проекти місцевих програм відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України.

Надали право виконавчому комітету Львівської міської ради здійснювати перерозподіл видатків, що веде до збільшення затверджених бюджетних призначень головних розпорядників коштів міського бюджету м. Львова у межах загального та спеціального фондів, окрім власних надходжень бюджетних установ, на загальну суму до 500,0 тис. грн. за погодженням з постійною комісією фінансів та планування бюджету.

Також доручили департаменту фінансової політики ЛМР врахувати внесення Міністерством фінансів України змін та доповнень до бюджетної класифікації у частині присвоєння окремим трансфертам, доходам і видаткам найменувань та кодів класифікації під час складання і виконання розпису міського бюджету м. Львова на 2018 рік.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.