У Львові затримали компанію неповнолітніх, яка вживала алкоголь (відео)

765
У Львові затримали компанію неповнолітніх, яка вживала алкоголь (відео)

На вулиці Нижанківського у Львові поліцейський велопатруль затримав компанію неповнолітніх дівчат та хлопців, які розпивали спиртні напої. Під час спілкування з поліцейськими двоє дівчат почали втікати.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

На днях, у соціальній мережі фейсбук з’явилося скандальне відео затримання велопатрульними юнаків. Проте на відео не зафіксовано початку ситуації, тож поліцейські опублікували відео з розвитком подій.

Як повідомляє прес-служба Патрульної поліції, велопатруль опрацьовував звернення працівника ОСББ, який скаржився на молодь, що постійно вживає алкоголь на вулиці Нижанківського. На місці інспектори виявили компанію, яка вживала алкоголь. Поліцейські провели поверхневу перевірку та виявили в одного з них пляшку горілки в рюкзаку. Хлопця запросили у відділ поліції, куди ж викликали і його батька, оскільки він був неповнолітнім.

Згодом велопатрульні повернулися на вулицю Нижанківського. Поряд з молоддю була велика кількість пляшок з-під алкоголю. Офіцери попросили компанію прибрати за собою сміття та розійтися. Однак особи категорично заперечували своє правопорушення та відмовлялися виконувати прохання поліцейських. Молодь оточила інспекторів зі всіх сторін, а тому інспектор попросив їх відійти на два метри (що передбачено інструкціями з особистої безпеки поліцейського), проте вони проігнорували і це.

Одна з дівчат повідомила, що їй 15 років, а тому патрульні попросили сповістити її батьків про те, що з нею спілкується поліція. Патрульні хотіли повідомити батьків про цю подію та провести профілактичну бесіду. Тоді дві дівчини почали втікати до вулиці Валової, а патрульні поїхали за ними. Туди ж прибігла і решта осіб з компанії. Під час розмови один з хлопців повідомив, що повнолітній і вживав алкоголь вдома. Документів він не надав. Йому запропонували пройти у відділ поліції для встановлення особи та притягнення до відповідальності, оскільки він перебував в громадському місці з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Його попередили про застосування фізичної сили та кайданок, якщо він не виконає законних вимог поліцейських. Оскільки він відмовився, його затримали та доставили у Галицький відділ поліції.

У відділ поліції прибув батько хлопця, оскільки виявилося, що правопорушник неповнолітній. Також патрульні зафіксували звернення в Центрі з надання первинної правової допомоги. На місце викликали інспектора ювенальної превенції, якому передали всі матеріали справи для подальшого розгляду та роботи з батьками.

Джерело: Львів – місто натхнення