У Львові запустили бюджетну карту всіх ремонтів міста

Львів став першим містом, де запрацював такий проект

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» представив карту, на якій можна в режимі он-лайн побачити всі заплановані і діючі будівництва у Львові. Крім того, карта дозволяє побачити, скільки грошей було витрачено на конкретну споруду в 2015 році і скільки планують витратити в 2016 році.

Львів став першим містом, що підключив «Бюджетну карту» порталу openbudget.in.ua. На сайті Львівської міської ради доступні дві карти з фактичними витратами на 2015 рік і запланованими на 2016 рік.

«Сподіваємося, що це допоможе зупинити або зменшити «розпил» коштів на планові ремонти, що існують тільки на папері», – розповідає керівник проекту «OpenBudget» Володимир Тарнай. Проект реалізували за підтримки Єврокомісії в Україні, Міжнародного благодійного фонду «Відродження» та ПРООН в Україні.

Нагадаємо, що Львівська облрада вирішила проводити всі закупівлі на суму понад 10 тис. грн. через сайт електронних закупівель ProZorro. Депутати облради також прийняли окреме положення, яке визначає порядок проведення електронних закупівель товарів і послуг.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.