У Львові закривають на реконструкцію другу частину вул. Бандери

З середи, 24 березня, у Львові на реконструкцію перекриють наступну частину вулиці Степана Бандери – від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА. Трамвайні та тролейбусний маршрути тимчасово змінить маршрути. Роботи на цій ділянці триватимуть близько трьох місяців.

Як повідомив у своєму влозі заступник директора департаменту ЖКГ Львівської міської ради Андрій Білий, наступну ділянку вул. Бандери закриють на реконструкцію 24 березня. Зокрема, для проїзду закриють відтинок вулиці від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА, загальною протяжністю близько 250 м.

Під час реконструкції частину вул. Бандери, де розташована церква святих Ольги та Єлизавети, закриють для проїзду автомобілів. Йдеться про ділянку від вул. Городоцької до вул. Федьковича, яка водночас є частиною площі Кропивницького. Автомобілі об’їжджатимуть цю частину вулиці Бандери сусідніми вулицями, натомість громадський транспорт зможе надалі проїжджати площею Кропивницького.

Андрій Білий уточнив ZAXID.NET, що на час перекриття другої частини вул. Бандери трамвай №4 курсуватиме через вул. Франка та вул. Городоцьку, а трамвай №9 змінить кінцеву зупинку з головного вокзалу на вул. Коновальця. Водночас тролейбус №27 тимчасово об’їжджатиме вул. Федьковича і курсуватиме через вул. Городоцьку.

Роботи на другій частині вул. Бандери будуть тривати до 10 червня. Ремонт триватиме паралельно із роботами на першій перекритій ділянці вул. Бандери – від вул. Антоновича до вул. Чупринки. Після цього по черзі будуть ремонтуватися перехрестя вулиці Бандери з вул. Героїв УПА і з вул. Антоновича.

Реконструкцію вулиці Бандери за майже 210 млн грн проводить ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за проектом, розробленим ТзОВ «ТрамДорПроект».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.