Вівторок, 21 травня

У Львові з’явиться новий оглядовий майданчик. Локація

На території парку Кортумова гора у Львові виявили стихійне сміттєзвалище, що утворилося з боку Янівського цвинтаря. Про це мешканці повідомили на Гарячій лінії міста — пише Tvoemisto.tv.

«Протягом тривалого часу на межі Янівського цвинтаря (43-44 поля) і схилі Кортумової гори складали сміття обрядового і похоронного характеру, включно з будівельним, та місцями навіть самі надгробки попадали до нього», – йдеться у скарзі.

Як пояснили Tvoemisto.tv у Львівській міській раді, у жовтні-листопаді 2022 року під час проведення інвентаризації земель та встановлення меж Янівського цвинтаря ЛКП «Муніципальна обрядова служба» виявило давнє стихійне звалище сміття. Із покращенням погодніх умов, у березні 2023 року, там почали проводити роботи з благоустрою.

«Станом на сьогодні триває ліквідація та вивезення твердих побутових відходів. Також на цій території проводять роботи з рекультивації, які планують завершити до 1 серпня 2023 року. У подальшому, після рекультивації, тут заплановано висадку зелених насаджень та облаштування оглядового майданчика», – кажуть в ЛМР.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.