Вівторок, 3 жовтня

У Львові з’явилася перша маршрутка із озвученням зупинок

T7fqtKcKMbsВ понеділок на маршрут виїхав перший автобус обладнаний пристроєм для озвучення зупинок. Про це повідомили у прес-службі компанії-перевізника «Успіх БМ».

Так, у березні компанія оголосила про пошук постачальника обладнання для звукового супроводу зупинок. Поки що триває конкурсний відбір серед підприємств, які виявили бажання співпрацювати з перевізником.

«Сьогодні в рейс виїхав перший великогабаритний автобус № 53, обладнаний системою звукового супроводу зупинок. Це тестова система, адже за підсумками конкурсу буде обрано кращого постачальника автоінформаторів для автобусів підприємства», – розповів директор компанії-перевізника «Успіх БМ» Юрій Мельник.

За словами Юрія Мельника, озвучення зупинок у маршрутках – це новація для Львова, адже до сьогодні такі пристрої встановлені лише в електротранспорті. Підприємство переконане, що таким чином зможе допомогти пасажирам з обмеженими можливостями і туристам.

Окрім маршрутного таксі №53, невдовзі зупинки оголошуватимуть і в автобусах решти напрямків, які обслуговує підприємство.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.