Вівторок, 28 травня

У Львові вимагають заборонити закупівлю громадського транспорту без кондиціонерів

На сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстровано ініціативу із вимогою заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів. Якщо петиція збере 500 підписів її розглянуть у міськраді.

“Як показало дослідження проведене громадськими активістами та журналістами, температура в транспорті Львова перебуває поза межами здорового глузду та комфорту. За проведеними дослідженнями, в літню пору температура в громадському транспорті сягає позначок від 35 до 40+ градусів.

Львівські автобуси та маршрутки перетворились на справжнє пекло. Постійні скарги пасажирів на те, що комусь немає чим дихати, а комусь дує, а також жахливі запахи від розпарених людських тіл в переповнених трамваях, тролейбусах чи автобусах зробили неможливим пересування львів’ян та гостей міста в громадському транспорті.

З метою збереження здоров’я пасажирів та забезпечення їх комфорту пропоную заборонити закупівлю нових транспортних засобів для міста Львова, якщо в них відсутня встановлена заводська система кондиціонування та опалення.

Також пропоную ввести знижувальний коефіцієнт вартості проїзду для транспорту в якому відсутнє опалення в зимовий період чи кондиціонування в літній. Та затвердити нормативні показники температури в транспортному засобі для кожної пори року, в разі відхилення від яких застосовувати знижувальний коефіцієнт для всіх ТЗ”, – сказано у петиції.

До кінця збору підписів залишилось 60 днів.

Джерело: Львів – місто натхнення

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.