Понеділок, 24 червня

У Львові виходили хлопчика, який народився вагою 750 грам

Хлопчик 22 доби провів у відділенні анестезіології.

У Львівському обласному перинатальному центрі виходили хлопчика Матвійка, який народився передчасно, на 28 тижні вагітності, пише Твоє місто.

Хлопчик мав вагу 750 грам, 34 см, 5/6 балів за шкалою Апгар. Він потребував двох доз екзогенного сурфактанту. Відтак, хлопчик 22 доби провів у відділенні анестезіології, на спільному перебуванні з мамою 52 доби. Вже на 71 добу дитину виписали з вагою 2200 грам.

«Якщо дитина народжується передчасно, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі надається вся необхідна комплексна неонатальна допомога.

Починаючи з моменту народження та першої «золотої» години життя до 2-го етапу виходжування та спостереження у педіатра у відділенні медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей», – зазначила директорка Центру Марія Малачинська.

Нагадаємо, що у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі успішно виходили передчасно народженого хлопчика із пневмонією. Ярема народився на 33 тижні шляхом кесаревого розтину з вагою 1350 г. У нього була вроджена певмонія, респіраторний дистрес-синдром та затримка внутрішньоутробного розвитку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.