У Львові врятували коня, який пробув на вулиці більше року без догляду та їжі

5678

У Львові громадські активісти, зоозахисники та патрульні врятували коня, якого господарі залишили помирати.

Екіпаж патрульної поліції отримав повідомлення від небайдужих громадян про те, що в населеному пункті Брюховичі, в одному з приватних дворів стоїть кінь в дуже поганому стані. Патрульні прибули на місце та після довгих пошуків виявили коня, він стояв на подвір’ї та дійсно дуже погано виглядав.

«Тварина виглядала зневодненою, дуже худою та знесиленою. Так як власника не було на місці, ми вирішили не гаяти час та набрали йому в миску, яку знайшли на подвір‘ї води» – розповіла інспектор патрульної поліції.


Патрульні з‘ясували від сусідів, що тварина так стоїть вже більше року, і була на вулиці навіть у 20-градусні морози. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка зафіксувала подію. Згодом, завдяки активній позиції патрульних, про цю ситуацію дізналися зоозахисники. Вони приїхали на місце події. Вони дочекалися власника та запропонували, що заберуть тварину і зможуть забезпечити їй належні умови. Після тривалих розмов чоловік погодився. Патрульні відібрали у власника коня розписку про передачу. Зараз кобила «Зірочка» в безпеці, їй нададуть кваліфіковану допомогу. 

Стежте за нами!