У Львові відкриють та освятять пам’ятник Маркіяну Іващишину

На Личаківському кладовищі у суботу, 18 травня о 12:00, відбудеться відкриття та освячення пам’ятника на честь Маркіяна Іващишина. Про це повідомила директорка ГО «Інститут стратегії культури» Юлія Хомчин.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Ідея пам’ятника полягає у створенні монументального, але водночас невагомого простору, виконаного з кортенової сталі. На площинах стилобату наскрізно витяті назви проєктів, створених та започаткованих Мареком. Проєкт пам’ятника є результатом колективних обговорень групи митців і втілений Влодком Кауфманом і Олесем Дзиндрою», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, 21 травня 2019 року у Львові раптово помер засновник мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин. Його поховали на Личаківському цвинтарі. Йому було 52 роки. Маркіян Іващишин був одним із провідників «Революції на граніті» 1990 року, підприємцем, культурним, політичним та громадським діячем, арт-продюсером низки мистецьких проектів та організатором музичних фестивалів, співтворцем «Львівської газети», керівником радіопроекту «Ініціатива Niko FM» та засновником фестивалю «Флюгери Львова».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.