Понеділок, 27 травня

У Львові відкриють ресторан без меню та офіціантів

У ресторані не буде меню, а кухарі готуватимуть індивідуальне замовлення.

Холдинг емоцій «!FEST» у листопаді відкриє на площі Ринок, 14 ресторан «Дуже високої кухні». У цьому закладі не буде меню та офіціантів.

Про це виданню «Твоє місто» розповіла PR-менеджерка холдингу Оксана Ємець.

«Це ресторан «Дуже високої кухні», де концептом і є сама кухня. Їжа та музика без посередників. З гостями ресторану будуть спілкуватись кухарі. Вони прийматимуть замовлення, готуватимуть і виноситимуть рахунок. Меню теж не буде. Кухар буде готувати індивідуально за побажаннями кожного гостя, подаватиме саме те, що він побажає», – сказала Оксана Ємець.

За словами Оксани Ємець, до відкриття цього закладу «!FEST» йшов 10 років, він працюватиме в абсолютно новому форматі. У закладі звучатиме музика з вінілів.

Ресторан відкриють на площі Ринок, 14, де зараз розташовані два заклади холдингу – «Найдорожча ресторація Галичини» та «Криївка».

Нагадаємо, що нещодавно «!FEST» придбав компанію, що орендує приміщення під ресторан «Ратуша» у Львівській міськраді, де відкриють нове кафе.

Нагадаємо, що до холдингу «!FEST» входить близько двох десятків закладів з оригінальною концепцією: «Гасова лямпа», «Театр пива «Правда», «Дім легенд», «Львівська майстерня шоколаду», «Мазох-cafe», «Реберня «Під Арсеналом» та інші. Компанія також володіє закладами у Кракові, Києві, Празі та Баку.

Окрім ресторанів до холдингу входять мережі продуктових магазинів, сувенірні крамниці «Львівські цяцьки», туристична компанія і хостел Just Lviv It!, девелоперська компанія «Квітка», «Видавництво Старого Лева» і бренд одягу «Авіація Галичини».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.