У Львові відкриють біолабораторію, де навчатимуть виділяти ДНК та створювати косметику

На баці Національного університету «Львівська Політехніка» створять навчальну лабораторію біотехнологій. Там досліджуватимуть бродіння, створюватимуть косметику та виділятимуть ДНК. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник стартап-школи Назар Подольчак.

Лабораторію біотехнологій планують відкрити наприкінці січня.

«Наше відкриття залежить від поставки імпортного обладнання. Через те, що логістика порушена, ми ще чекаємо на обладнання, хоча планували зробити це раніше. Загалом, на створення лабораторії витратили більше 1 млн грн», – зазначив він.

Лабораторія діятиме в трьох напрямах: перший – косметичний, другий – робота по ДНК, а третій – більш освітній, що включає навчання дітей різного віку. На базі проєкту є команди, які працюють в лабораторії над власними стартап-проєктами, дослідницьким та комерційним процесом. Окрім того, вони займатимуться освітнім процесом та навчатимуть дітей. 

«Ми організовуємо онлайн-проєкти, що передбачають навчання протягом трьох місяців. Зокрема, є окремі інтенсиви, в межах яких можна буде в біолабораторії займатися дослідами та виконувати свої проєкти спільно із наставниками. Звісно, вони можуть презентувати власні ідеї, після того як опрацюють формули і знайдуть цікаву для себе. Зокрема, свої проєкти учні лабораторії мають можливість показати інвесторам, що в подальшому допоможе відкрити свій бізнес», – підкреслив він.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.