У Львові відкривають одну з найстаріших аптек Львова. Коли можна відвідати

Сьогодні, 7 червня, у Львові в приміщенні старої аптеки на Міцкевича відкриють аптеку мережі D.S.

Пише Твоє Місто

У приміщенні зберегли історичний інтер’єр та продаватимуть ліки, медичні й косметичні засоби. Офіційне відкриття відбулося в 12:00.

Для мережі D.S аптека стала другою старою львівською аптекою, яку відновили, зберігши історичний інтер’єр. Зокрема у 2012 році відновили роботу однієї з найстаріших аптек у Львові на площі Соборній, 1 – «Під Угорською короною».

Нагадаємо, через закінчення терміну оренди власник приміщення НАК «Надра України» зобов’язав попереднього орендаря виселитися.

Пізніше орендарі погодились дійти компромісу, щоб аптека продовжила роботу. 

Наприкінці грудня НАК «Надра України Західукргеологія» підписало договір із ТОВ «Старовинна аптека», аби відкрити тут нову аптеку, оскільки після тривалих конфліктів попередні орендарі таки переїхали за іншою адресою.

Згідно з даними системи Youcontrol, НАК «Надра України» є держструктурою, якою керує Ярослав Климович. Підприємство зареєстроване за адресою аптеки на Міцкевича, 8.

Довідка

Аптеку на Марійській площі у Львові відкрив у 1922 році Стефан Штенцель, купивши її у Антонія Граблевського, який володів аптекою з 1914 року. У радянські часи тут працював гомеопатичний відділ.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.