У Львові відкрили сучасний дитсадок

Наразі сюди запрошують вихователів і дітлахів різного віку.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає “Еспресо.Захід“. 

10 листопада на вул. Малоголосківській, 34 відкрився дитячий садок.


Фото: пресслужба ЛМР

У закладі зможуть одночасно навчатися 350 дітей, утім зарахували сюди поки 160 вихованців. Набір дітей віком від 3 до 6 років триває.

Відкрили 18 груп, зокрема 4 групи для дітей раннього віку – 2-3 роки, та 14 груп для дітей дошкільного віку – 3-6 років. Планують відкриття спеціальних та інклюзивних груп. Для дітей середнього та старшого віку функціонують окремі дві їдальні. Також у закладі є різні гуртки.

Приміщення під садок з ремонтом надав приватний забудовник. Як зазначив  директор ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія” Назар Бербека, дитсадок збудували в рамках будівництва його фірмою “Пагорбів Малоголосківських”. Це просторе приміщення на 3300 квадратних метрів, у ньому зручне й сучасне внутрішнє планування, прибудинкова територія. 

На території облаштована котельня, ігровий та спортивний майданчики. Всередину закупили все необхідне для харчоблоку, спалень, ігрових, а також навчальні матеріали.

На постійну роботу в дитсадок запрошують вихователів.

  • Нагадаємо, дитячий садок на Малоголосківській будують вже з 2017 року. Його мали здати в експлуатацію ще два роки тому. Проте у міській раді вирішили майже вдвічі збільшити його наповнення (від 200 до 350 дітей), що значно сповільнило терміни завершення ремонтних робіт.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.