п`ятниця, 22 вересня

У Львові відкрили галерею писанок просто неба. Фото

У рамках святкування Великодня у Львові відбудеться VІ Фестиваль Писанок. На площі Музейній біля Домініканського собору 15 квітня просто неба відкрили Галерею мистецьких писанок, де буде презентовано близько 50 авторських писанок.

музей писанок під відкритим небом на площі ринок«Фестиваль писанок – це своєрідний арт-проект, у рамках якого відомі митці, аматори, юні майстри, громадські діячі, молодіжні рухи створюють унікальні роботи у формі писанки, Кожна робота – це ідея, мрія та історія. Крім того, щороку у рамках Фестивалю писанок ми проводимо благодійну акцію «Добра справа», у рамках якої збираємо кошти, щоб допомогти тим, хто справді цього потребує», – зазначає організатор Фестивалю Андрій Сидор. Експозиція триватиме до 8 травня, пише tvoemisto.tv.

У рамках Фестивалю писанок також діятиме і Великодня арт-майстерня, у якій і діток, і дорослих навчатимуть, як розписувати писанки, розкажуть про значення символів та кольорів. Цікавими будуть і майстер-класи від Львівської свічкової Мануфактури зі створення свічок-писанок.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.