У Львові відбулася церемонія нагородження премії «BOOM AWARDS»

BOOM_Avards_show_(E_Kraws)_1857Лауреатами нагороди від журналу «BOOM plus TV» стали відомі та активні львів’яни і львівські компанії

 

У 5-зірковому готелі-ресторані «Citadel Inn» у Львові відбулася церемонія нагородження премії «BOOM AWARDS» від журналу «BOOM plus TV».

 

Премію «BOOM AWARDS» засновано, щоб відзначити людей, діяльність яких спонукає до розвитку інших, які своїми вчинками довели, що ними можна пишатись. Це своєрідна подяка за досягнення, ініціативу, що, своєю чергою, є стимулом до нових перемог та звершень.

–        Проведено велику роботу, опитано чимало людей, – каже організатор заходу, головний редактор журналу «BOOM plus TV» Емілія Худа. – Пишаємось тим, що наше місто багате на добрих, працьовитих чоловіків та жінок, які гідні стати прикладом для інших. Нам є ким пишатись! Дякуємо всім, хто взяв участь у голосуванні. Саме завдяки вам у фінал потрапили найдостойніші.

 

Отже, лауреатами премії« BOOM AWARDS» стали:

 

      Номінація «Спортивні досягнення» – шахістка Марія Музичук.

      Номінація «Ангел-охоронець» – журналіст, головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв.

      Номінація «Мама року» – почесний консул Казахстану у Західній Україні Галина Маслюк.

      Номінація «За внесок у мистецтво» – керівник балету «Життя» Ірина Мазур (зокрема, за постановку масштабного проекту «Ремінісценції.UA»).

      Номінація «Патріотична позиція» – ініціатор та організатор благодійного аукціону «Купи зустріч» Ірина Снітинська.

      Номінація «Подія міста» – Форум Видавців (нагороду отримала президент Форуму Олександра Коваль).

      Номінація «З любов’ю до Львова» – кав’ярня «Світ кави».

      Номінація «Партнерство та розвиток» – «West Ukrainian Business Club».

      Номінація «Соціально активний бізнес» – IT-компанія «SoftServе».

      Номінація «Надійний партнер журналу» – «Mirotel Resort & Spa».

 

Оскільки журнал «BOOM plus TV» бере активну участь у громадському житті як України, так і Львова, зокрема, під час церемонії «BOOM AWARDS» провели черговий благодійний аукціон – збирали кошти на слуховий апарат для хлопчика Тимура, який хворіє на синдром Дауна. Організатори дякують митцям, які надали свої роботи для аукціону, – Олександрі Білобран, Ользі Гук-Фіголь, Олені Жеребецькій, Соломії Ковтун, Оксані Свіжак, Ігорю Теплому, Володимирові Грицику та Петрові Сметані. Завдяки роботам цих митців вдалося зібрати 52 715 грн. Ці кошти передадуть матері хлопчика – Царьовій Галині Миколаївні.

Організатори церемонії нагородження премії «BOOM AWARDS» та працівники ресторану «Citadel Inn» зробили все, щоб створити святкову і затишну атмосферу. Провела вечір чарівна телеведуча Сніжана Єгорова. А музично церемонію прикрасили виступи Павла Табакова, Ірини Долі та Ігоря Волкова. Частинку своєї творчості подарував присутнім також балет «Життя». Крім того, вишуканими образами вразив лауреатів і гостей церемонії модний показ «Couture de fleur»: створюючи бренд «Couture de Fleur», відома художниця Олена Онуфрів вийшла за межі картин і перенесла свої принти на тканину. А завершився вечір відзначення найдостойніших лазерним шоу.

Організаторами церемонії  «BOOM AWARDS» виступили журнал «BOOM plus TV» та готель-ресторан «Citadel Inn».

Партнери Премії: Логістична компанія «Захід-ресурс», компанія «Mercedes-Benz», Будівельна компанія «MS».

Партнери і переможці премії отримали ексклюзивні мушлі ручної роботи, які виконав художник-склодув Маркіян Завадовський.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.