У Львові відбудеться XIIS Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XIIІ міжнародний Стоматологічний Форум

28 – 30 жовтня 2015 року у Львові відбудеться XIIS Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XIIІ міжнародний Стоматологічний Форум. На 130 стендах фірм-учасниць відвідувач зможе ознайомитись із сучасними методиками лікування, обладнанням, новітніми технологіями і матеріалами стоматологічного ринку.

 

У виставці беруть участь представники відомих фірм-виробників та постачальників стоматологічного обладнання та матеріалів з Італії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Південної Кореї, США, Туреччини та України. Серед них: «Ivoclar Vivadent», «Sybron Endo», «Kerr», «Vita», «Вredent»,  «Sirona», «SLOVADENT», «Thienel Dental», «Grand Ortho», «OSSTEM implant», «Spofa Dental», «ROKO», «Dentaline», «Implance» та інші.

 

Цьогоріч на виставці представлений цілий ряд фірм, які були учасниками виставок в попередніх роках: львівські фірми — «ІнСпе», «ММ плюс», «Рікота», «Нормаком», «Усмішка», «Прем’єр Дентал»; київські фірми — «Дентаум», «Оптіма», «Крістар», «Оксамат-АН», «Стаміл»; м. Тернопіль – «Дентал Депо», «Галіт»; «Аітас» – м. Рівне  та інші.

 

Як завжди в рамках експозиції представлено багато вітчизняних виробникив стоматологічного обладнання, матеріалів та медикаментів також беруть участь в експозиції виставки. Серед них фірма «ОксаматАН» (м. Київ) — композиційні матеріали для ортопедичної та терапевтичної стоматології, фірма «Вітадент» – виробник дентальних імплантів, науково-інженерний центр «Сканер» (м. Черкаси) – розробник оптичних приладів, компанія «Мегаджен Україна» (м.Криїв) розробник хірургічних шаблонів і інструментів для планування імплантації, ТзОВ «Глобал Імплантіс» виробник дентальних імплантів (м.Запоріжжя)

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.