Понеділок, 22 квітня

У Львові відбудеться найбільша волейбольна подія року – відкритий Кубок Лева

Kubok-Leva-20151-3 вересня у Львові відбудеться Відкритий Кубок Львова з волейболу «Кубок Лева». Цьогоріч захід проходить вчетверте. Цьогоріч волейбольна збірна України візьме участь у таких змаганнях вперше.

За словами голови Федерації волейболу України у Львівській області Володимира Левківа, саме цей Кубок стане одним з найсильніших турнірів в історії українського волейболу, адже до участі у ньому зголосилися одні з найпотужніших представників волейбольної еліти Польщі. Зокрема, це шоста команда за підсумками чемпіонату Польщі сезону-2015/16, гравець польської  Ліги плюс  – «Чарни Радом» (Польща). А також ВК «Слєпс-Сувалки».  Долучається до Кубку і учасник «Фіналу чотирьох» Ліги чемпіонів минулого сезону, срібний призер національного чемпіонату Польщі – ВК «Ресовія» (Польща). Команда зіграє товариський матч з Волейбольною збірною України.

«Лише чотири останні роки, завдяки створенням волейбольного клубу «Барком-Кажани», маємо можливість у Львові приймати команди найвищого дивізіону нашої держави. Цей розвиток показує, що вид спорту є затребуваний у суспільстві», – зазначив Воломири Левків.

«Ми сподіваємось, що цей захід, який уже став традиційним для Львова, отримає і світове визнання, зокрема, завдяки своїм учасникам», – розповів президент ВК «Барком-Кажани» Олег Баран.  За його словами, Кубок Лева – перший масовий, офіційний захід, який пройде за участю нового тренера ВК «Барком-Кажани» Угіса Крастіньша.

Цьогоріч  «Кубок Лева» відбувається за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради. «Кубок Лева» став одним із переможців програми «Відкриті кубки Львова» напрацьованої управлінням молоді, сім`ї та спорту ЛМР спільно з представниками спортивного середовища Львівщини і депутатським корпусом. Зокрема, завдяки програмі, «Кубок Лева»  на 70%  фінансується з міського бюджету міста Львова.

Довідка

Львів прийматиме «Кубок Лева» уже вчетверте. Торік  волейбольні змагання відвідали такі команди як харківський «Локомотив», за трофей також боролися три іноземні команди – «Слєпск» (Сувалки, Польща), «Кампер» (Вишков, Польща) та «Пятра Нямц» (Румунія).  Двічі переможцем «Кубка Лева» ставав «Хімпром», в минулому році – першим став «Локомотив».

Турнір «Кубок Лева» є своєрідною промоцією участі львівського ВК «Барком-Кажани» у розіграші Кубку ЄКВ, що є другим за престижністю євротурніром. Для «кажанів» це буде дебютом  на волейбольній євроарені.

Розклад матчів у рамках Відкритого кубку Львова з волейболу  «Кубку Лева»

2.09.2016

12.00-14.00 – гра між Волейбольна збірна України – ВК «Чарни Радом»  (Польща)

16.00-18.00 – гра між ВК «Барком-Кажани»  – ВК «Слєпс -Сувалки» (Польща)

18.00-18.30 – відкриття «Кубку Лева»

19.00-21.00 – гра між ВК «Ресовія»  (Польща) – Волейбольна збірна України ( товариський матч)

3.09.2016

13.00-15.00 – ВК «Барком-Кажани» – ВК «Ресовія» (товариський матч)

16.00-18.00  – гра за III-IV місце

18.00-20.00 – гра за I-II місце

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.