Понеділок, 22 липня

​ У Львові вибили совок з найбільшого мозку України

11975397_1184200228273847_56763217_oСьогодні, 3 вересня, львівські демальянсівці акцією «Вибий совок з мозку» почали кампанію «Думай з ДемАльянсом». Активісти з пінопласту створили великий мозок захаращений символічними совками.

Під час акції демальянсівці кувалдами вибили з цього найбільшого мозку України усі радянські пережитки. До акції також активно долучались і пересічні львів’яни.

«Ситуація в країні змінюється з дня на день, інфляція, долар, євро – все росте, економіка падає. Проблем безліч, а у головах людей нічого не змінюється. Голосують за старі обличчя, дивляться на білборди, на шоу, яке депутати влаштовують у Верховній Раді, вірять у їхню брехню. Вибори в Чернігові дуже добре продемонстрували, що люди далі голосують за гречку, за популістичні рішення, не думають, а використовують зразкове совкове мислення. Оренда одного білборда у Львові коштує 5 тисяч гривень, а люди все одно вірять майбутнім міським депутатам, які вже дивляться на нас з кожної третьої реклами. Вони не думають нащо люди, які не отримуватимуть зарплати за свою діяльність, витрачають такі шалені гроші на рекламу, не думають звідки вони у них», – розповів голова Львівської обласної організації політичної партії ДемАльянс Василь Івандівка.

За словами демальянсівців, ця акція символічна, і кожен з нас має зробити те ж саме і у своїй голові, і врешті позбутися радянського мислення. «Вересень – час починати вчитись, вчитись думати власною головою, аналізувати та робити висновки, і врешті – діяти. Популізм, безвідповідальність і всебічна «зрада» – це пережитки совка, які ДемАльянс спільно з львів’янами виб’є з нашої спільної свідомості», – розповіли активісти.

IMG_4409Демальянсівці твердять, що їхня мета – це формування відповідального суспільства.

«Впродовж липня-серпня команда ДемАльянсу проводила акцію «Карта проблем Львова». Так був зібраний топ проблем, які турбують львів’ян найбільше. З цього топу ми виділили три теми (транспорт, екологія та урбаністика) для open-space дискусій, які уже скоро проводитиме ДемАльянс. До дискусій ми залучимо як експертів, так і пересічних львів’ян, аби спільно зробити покрокові інструкції вирішення найбільш нагальних проблем. Ми закликаємо львів’ян приєднуватися до нас і починати думати вже зараз», – розповів демальянсівець Юрій Шивала.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.