Понеділок, 11 грудня

У Львові в Ніч Гаррі Поттера долали страх та викликали патронусів, – ФОТО

Головною темою цьогорічного заходу “Ніч Гаррі Поттера” у Львівській обласній бібліотеці для дітей стали магічні місця школи Гоґвортс.

Про це повідомляє Львівська обласна рада — передає 032.ua.

Учнів зустрічали Міністр Магії Руфус Скімджер і професорка Макґонеґел. У навчальних класах діти пройшли прискорений курс магічної освіти:

  • у класі Гербалогії з професоркою Спраут вивчали магічні і просто корисні рослини та виготовляли чаклунські проростаючі листівки із Бібліотеки насіння;
  • у класі Трансфігурації малювали та оживляли зображення персонажів світу поттеріани;
  • у класі Астрономії з професоркою Сіністрою поринали у дивовижні глибини Всесвіту і вчились орієнтуватись у Сонячній системі;
  • і у класі Захисту від темних мистецтв з професором Люпином розмовляли про різні види страху, як їх долати, та вчились викликати патронусів – в наш час це вміння особливо важливе.

На завершення діти вчились танцювати старовинний традиційний гоґвортський танець і спробували гоґвортські смаколики. Допомогли втілити задум актори Першого театру Марія Самсонова, Dmytro Bartkoff, а також студенти-актори Андрій Ватаманюк, Яна Будинчук та Денис Яценко. Фото Роксолана Федишин.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.