У Львові тепло зустріли особовий склад зведеного підрозділу Військової служби правопорядку

З хлібом і сіллю зустріли військовослужбовців підрозділів Військової служби правопорядку в Збройних Силах України, які виконували завдання за призначенням в зоні проведення Антитерористичної операції.

Більше сотні бійців, впродовж трьох місяців у складі військових комендатур забезпечували контроль за дотриманням дисципліни, законності військовослужбовцями-учасниками АТО, підтримували правопорядок на території, підконтрольній українським військам.

Звертаючись до захисників України начальник Західного територіального управління військової служби правопорядку полковник Микола Бобик привітав бійців з поверненням та подякував за успішне виконання поставлених завдань.

Під час урочистостей заступник голови львівської облдержадміністрації Андрій Корнат разом з командуванням частини нагородив Почесними грамотами, заохоченнями та цінними подарунками кращих військовослужбовців.

Варто зазначити, що завершення ротації львівських бійців припало на день великого християнського богородичного свята – Введення у храм Пресвятої Діви Марії. З цієї нагоди військовий капелан Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви отець Всеволод виголосив перед присутніми Подячний молебень і також долучився до привітань на адресу військовослужбовців.

Насамкінець творча група 58 будинку офіцерів подарувала міні-концерт під час якого відомий львів’янин, «афганець» Олександр Рожко виконав низку авторських композицій на військово-патріотичну тематику.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.