​​У Львові скасували виставку незвичних портретів Тараса Шевченка “Квантовий стрибок”

​​У Львові та Вінниці скасували виставку незвичних портретів Тараса Шевченка “Квантовий стрибок”, яку раніше достроково припинили у Києві через пошкодження картин

У Львові виставка мала відбутися 1-14 березня в книгарні Книжковий лев, однак власниці закладу Катерині Івановій почали погрожувати. Вона вирішила зібрати скріншоти погроз та звернутися в поліцію. Виставку жінка планує провести все одно, однак без портретів Шевченка. “Як один з варіантів — повісити білі листки А3 та А2 й опис робіт, яких немає”, — додала власниця книгарні.


В київському метро на станції “Тараса Шевченка” 10 лютого відкрилася виставка, яка зображує українського поета в образах відомих кіногероїв та історичних постатей.

Автор ілюстрацій – художник Олександр Грехов – зобразив українського поета в образі Спайдермена, Дарта Вейдера, Термінатора, Вільяма Волласа з фільму “Хоробре серце”, вченого Альберта Ейнштейна та інших.

Вже за тиждень чоловік порізав ножем картини, на яких було зображено письменника в образах відомих героїв мультфільмів та кіно. Вандалом виявився вінницький активіст, відомий, як Юрій Хорт.

А вам портрети подобаються?

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.