У Львові приміські маршрути можуть змінити кінцеву зупинку

Львівські організатори перевезень вирішили, що необхідно впорядкувати рух приміських та міжміських автобусних маршрутів, які курсують поблизу вулиці Городоцька. Вони мають спільно визначити кінцеві зупинки маршрутів у Львові. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів. 

«Зараз цей процес ще на початковій стадії. Проте значним прогресом є те, що обидва організатори перевезень дійшли до спільної, що потрібно впорядкувати і спільно визначити кінцеві зупинки приміських маршрутів різних напрямів у Львові. Наразі ми працюємо над розробкою спільного бачення, після чого його треба узгодити із перевізниками та територіальними громадами, крізь які ці маршрути проходять», – зазначив Орест Олеськів. 

Як йдеться у повідомленні управління транспорту та зв’язку ЛОВА, усі приміські і міжміські маршрути функціонують територією міста виключно в рамках нормативної бази. Оскільки у Львові є 8 автостанцій, то кожен з цих маршрутів кінцевою зупинкою має одну з них, а отже немає потреби в погоджені схеми руху таких маршрутів. Проте, для того, щоб довести до ладу роботу обласної та міської транспортних мереж, прийняли рішення спільно напрацювати дорожню карту для подальшого впорядкування курсування таких маршрутів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.