2 вересня у Львові на вулиці Старознесенській 24-26 відбудеться традиційний добросусідський фестиваль «Знесіння Фест».
Про це йдеться на сторінці події у Facebook.
ПРОГРАМА фестивалю “Знесіння Фест”
2 вересня 2018, вул. Старознесенська 24-26
13.00 – 13.45 – проведення Театралізованого військово історичного дійства « Бій відділів Галицької армії проти підрозділів польського війська» присвячене 100 річчю проголошення ЗУНР, за участі ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» у парку Знесіння біля озера.
ГОЛОВНА СЦЕНА
14.00 – 14.20 – Співання стрілецьких пісень із хором «Черемош».
14.30 – 15.00 – Лекція історика Івана Хоми “Хто такі УСС? Їх роль у творенні ЗУНР у листопаді 1918 року”.
15.00 – 15.30 – Лекція Ростислава Семківа “Сміх і фронт: гумор Українських січових стрільців” (модератор Данило Ільницький)
15.30- 16.00- Лекція майстер-клас від Шпиталю ім. А. Шептицького “Емоційний ресурс у час війни”.
16.00 – 16.30 – Майстер-клас із приготування страви УСС від пані Стефи, частування стравою гостей фестивалю.
16.30 – 16.45 – Нагородження переможців конкурсу господинь
16.45-17.10 – Лекція еко-активіста Віктора Католика “Переробка харчових відходів на екологічне добриво в домашніх умовах”.
17.10 -17.50 – Лекція від спортивного клубу “Ультра” “Здоровий спосіб життя: почати бігати у будь-якому віці”.
17.50 – 18.05 – Лекція-історія від Корпорації «Артеріум» під назвою «З досвідом у майбутнє»
18.05 -18.45 – Наукове шоу професора Ніколя
19.00 – 19.40 – виступ Ретровай
19.40 – 20.20 – виступ Олеся Целюха з гуртом
20.20 – 22.00 – виступ Вшистко
Сімейний лекторій
14.30 – 15.00 – Піратські оповідки від Жака Жаб’є. Літературно-музичні читання за участі Вадима Войтовича й ватаги піратів
15.00 – 15.30 – Інтерактивне читання казки “Найхоробріша акула Лоло” від Читального клубу Мавпа Буф.
15.30-16.00 – Лекція від Навчально-розвивального Монтессорі-центру ”Сонячний промінчик” – “Особливості розвитку дітей перших трьох років життя: харчування, вакцинація,”сигнали тривоги”.
16.00 – 16.30 – Лекція від клініки Заблоцького “ Як виростити дитину із здоровими зубами?”
16.30 – 18.00 – Правильне чищення зубів для дітей та безкоштовні огляди лікарів від клініки Заблоцького.
Майстер-класи на території фестивалю
14.00 – 18.00 – Майстер-клас з гончарного мистецтва від Yeti House Ceramic Studio.
14.00 -16.00 – Майстер – клас із виготовлення ляльок-мотанок від майстрині Тетяни Полюги.
16.00-18.00 – Майстер-клас із розпису живописом на склі від Палацу культури Гната Хоткевича.
14.00 – 16.00 – Майстер-клас із плетіння соломи
16.00 – 18.00 – Майстер-клас із ліпки з глини.
14.00- 19.00 -Майстерня зачісок
14.00-19.00 – Аквагрим від БФ “Із янголом на плечі”
15.00-18.00 – Майстер-клас “Лате арт” від БФ “Із янголом на плечі”
Алея дитячих майстер-класів
16.00 – 16.20 Лекція від Національної Поліції про правила ДР на велосипедах, огляд поліцейського автомобіля.
14.00 – 16.00 – Майстер-клас від навчально-розвивального Монтессорі-центру ”Сонячний промінчик” – “Створюємо шедеври з підручних матеріалів”
14.00 – 15.00 – Майстер-клас із виготовлення колажу “Гривастий лев”.
Від бібліотеки “Під високим замком”.
14.00 – 15.00 – «Патріотична складова у скульптурному доробку Михайла Дзиндри. Майстер-клас з творення модерної скульптури»від Музею модерної скульптури Михайла Дзиндри ЛНГМ ім.Б.Возницького
15.00-16.00 – Майстер-клас з Листівки-аплікації на стрілецьку тематику від ЛНГМ ім.Б.Возницького
15.00-17.00 – майстер-клас із розмальовування пряників від кондитера Галини Зінько
16.00-17.00 – Майстер-клас з Коміксів за мотивами Стрілецьких пісень та творчості українських художників від ЛНГМ ім.Б.Возницького
16.00 – 17.00 – Майстер -клас від Національного Музею Ім. Андрея Шептицького зі створення дружнього шаржу за мотивами творчості митця-січовика Осипа Сорохтея.
17.00 – 18.00 – Майстер-клас від Національного Музею Ім. Андрея Шептицького з ліногравюри.
17.00 – 18.00 – Майстер-клас із витинанок з паперу мисткині Христини Бали.
17.00-18.00 – дитячі активітети від ЛНГМ ім.Б.Возницького
Перинатальний куток
14.00 – 17.00 – “Від -9 до 12 місяців” – перинатальний куток від Сімейного клубу Сакура та ГО “Доули Львова”
Дитячі будиночки
14.00- 16.00 – Заняття від навчально-розвивального Монтессорі-центру ”Сонячний промінчик” – “Монтессорі-педагогіка-це цікаво і корисно!” (індивідуальні презентації елементів роботи з Монтессорі-матеріалом).
Екскурсія по парку Знесіння РЛП
Початок 13.30 – 14.30
Початок 15.30 -16.30
Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/2reHlxRtjCRW3Qth1
Сімейна естафета від СЗШ № 7
16.30 – 17.00
Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/2TaTZPsqwwkLuUVj1
Конкурс господинь
15.00 – представлення рогаликів для журі
16.30 – нагородження переможців з головної сцени