Усе для перемоги: у Львові представили унікальні розробки ВПК для сухопутних військ!
Упродовж 18-19 травня у Львові триватиме Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ». Цей захід проводиться щорічно на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного і відбувається вже удев’яте. У заході, беруть участь понад 200 представників військово-промислового комплексу, провідних науково-дослідних установ, навчальних закладів та волонтерських організацій. Крім того, до роботи на конференції долучились професори та науковці відповідного профілю із Чехії та Польщі.
Науково-практичний захід умовно поділяється на сім секцій присвячених перспективам розвитку озброєння і військової техніки механізованих і танкових військ, спеціальних військ, ракетно-артилерійського озброєння, розробці та модернізації озброєння і військової техніки сил спеціальних операцій, частин і підрозділів високомобільних військ та розвідки, актуальним проблемам розвитку систем управління військами тощо.
Додамо, що окрім військових науковців та представників оборонних підприємств, до проведення конференції залучено керівний склад окремих бойових підрозділів, офіцерів-учасників АТО. Адже окрім обговорення теоретичних питань, під час конференції одночасно відбувається виставка новинок військово-промислового комплексу. Представлені як окремі екземпляри, які лише проходять різні ступені випробувань, так й серійні вироби, які в процесі експлуатації зазнали доопрацювань та технічних покращень. Залучення військовослужбовців із бойовим досвідом дозволить виробникам визначити приорітетні напрямки роботи, вивчити попит армійців на техніку та озброєння, а також отримати, так би мовити «технічні завдання» для подальших розробок.
Начальник академії сухопутник військ генерал-лейтенант Павло Ткачук підкреслив, що цього року на виставці представлено понад 40 підприємств військово-промислового комплексу, провідних науково-дослідних установ, а також приватних компаній зі всієї України. Виробники представили 500 зразків озброєнь та військової техніки. Починаючи від лінійки бронеавтомобілів КрАЗу і завершуючи модернізованими комплектами для швидкого зведення фортифікаційних споруд. Також були БПЛА, апаратура зв’язку, розвідки, навігаційні системи, прилади РХБЗ розвідки та детектори радіаційного випромінювання, інженерно-саперне обладнання, різноманітне тактичне спорядження для підрозділів сухопутних військ тощо.
Підтримайте проект на Patreon