п`ятниця, 23 лютого

У Львові погодили будівництво школи та дитсадка на Під Голоско

У Львові погодили будівництво загальноосвітньої школи та дитячого садка на території житлового району Під Голоском. Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво погодили сьогодні, 26 січня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР — пише Tvoemisto.tv.

«Йдеться про школу та дитсадок, щодо яких проводили архітектурний конкурс та визанчили основні параметри навчальних закладів», – учтонив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Містобудівні умови та обмеження отримало львівське комунальне підприємство «Рембуд», що зареєстроване на вулиці Дністерська у 2002 році. Керівником є Олег Поліщук.

Нагадаємо, що у 2021 році у Львові обрали переможців Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на найкращу проєктну пропозицію загальноосвітньої школи та дошкільного навчального закладу на території житлового району Під Голоском. Ним став проєкт авторського колективу львівських архітекторів Guess Line Architects. Загалом район Під Голоском у Львові перепланують. Тут хотіли об’єднати дитсадки з початковими школами та суттєво збільшити озеленення. У районі мало би бути 7 закладів дошкільної освіти, а також 3 школи, розраховані на 1700 учнів. Попередньо місто призупинило видачу містобудівних умов та обмежень на нове будівництво у тому мікрорайоні, доки не будуть забезпечені належні об’єкти інфраструктури.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.