У Львові почали щеплювати бустерною дозою вакцини від Covid

 Центрі легеневого здоров’я у Львові стартувала ревакцинація медиків від коронавірусної інфекції. Першим бустерну дозу отримав генеральний директор медзакладу Любомир Рак. Про це йдеться на сторінці Центру легеневого здоров’я у Facebook.

Джерело: Львівський портал.

«У Центрі легеневого здоров’я процес ревакцинації уже стартував. Традиційно, першим вакцинувався генеральний директор нашого закладу Любомир Рак, задля прикладу колективу» – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, в Україні запровадили ревакцинальну дозу вакцини проти коронавірусу для медичних працівників та співробітників будинків інтернатного типу. Отримати її можна щонайменше через шість місяців з дати другої дози.
В управлінні майном спільної власності Львівської обласної ради поінформували, що отримати бустерну дозу медичний працівник чи співробітник будинку інтернатного типу можуть у Львівському обласному діагностичному центрі, що на вулиці Пекарській, 69Б у Львові.

Проте попереднього потрібно зареєструватися у Helsi.

Для ревакцинальної дози використовують м-РНК-вакцини – Moderna або Comirnaty/Pfizer, незалежно від того, якою вакциною попередньо щеплена людина.

Разом з тим, бустерна доза вакцини від коронавірусної хвороби стане доступною усім українцям після перетину позначки у 50% вакцинованих громадян.

Також нещодавно МОЗ  дозволило вводити додаткову дозу проти коронавірусу людям, в яких через важкі супутні хвороби міг не сформуватися належний імунний захист. Вони можуть зробити третє щеплення через 28 днів після основного курсу щеплень без продовження терміну дії сертифіката.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.