Від 24 березня у Львові можуть обмежити роботу непродовольчих ринків, а роботу магазинів непродовольчої групи товарів перевести на адресну доставку або інтернет-замовлення. Також рекомендують призупинити роботу спортивних залів, басейнів, фітнес-центрів. Міський штаб із боротьби з коронавірусом рекомендує прийняти такі рішення міській комісії з питань ТЕБ і НС. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
Джерело: Tvoemisto.tv.
«Зважаючи на непросту ситуацію із захворюваністю, мова йде про посилення карантинних обмежень. Це стосується обмеження роботи непродовольчих ринків, контроль за роботою соціальних служб, перехід учнів 1-4 класів на дистанційну форму навчання. Також йде мова про низку технічних рішень, що стосуються зокрема непродовольчої групи та їх роботи лише в форматі інтернет-замовлень», – зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
Що стосується спортивних та фітнес-залів, басейнів, то у зв’язку з новими обмеженнями, що вступають у дію від завтра, вони мають свою діяльність тимчасово призупинити. Перукарні та салони краси можуть працювати за попереднім записом. Об`єкти побутового обслуговування населення (ремонт одягу, взуття тощо) працюватимуть.
«Ці рішення необхідні для зменшення комунікації між людьми. Всі вони діятимуть до 4 квітня», – пояснив Андрій Москаленко.
Водночас робота садочків не змінюється, вони працюють. Також Львівська міськрада рекомендує підприємствам та установам максимально перейти на дистанційну форму роботи.
Особливу увагу в ці дні соціальних служб міста скерують на форму організації харчування безхатьків.
Нагадаємо, Львівська область за показниками та індикаторами захворюваності переходить до червоного рівня епіднебезпеки. Як повідомив у своєму Telegram-каналі міністр Кабінету мінітстрів України Олег Немчінов, на території Львівської області з 25 березня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусу. Відповідне рішення прийняла на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У червоних зонах карантину, у парках, на вулицях, пляжах, кладовищах, в рекреаційних зонах заборонили ходити без масок. Відповідну постанову від 22 березня оприлюднив Кабмін. Штраф за відсутність маски становить від 170 до 255 гривень. Власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів також можуть штрафувати на суму від 3 400 до 5 100 грн.
Підтримайте проект на Patreon