Вівторок, 3 жовтня

У Львові планують вакцинувати безхатьків

Львівська міська рада організує пункт вакцинації для безхатьків, аби вони могли отримали щеплення та захистити своє життя і здоров’я від коронавірусу. Пункт вакцинації розташують у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, на вул. Кирилівській, 3а.
Про це повідомили у пресслужбі ЛМР — пише Форпост.
AA571F22 44B4 4DF7 8F92 8E0D35EDD7E9
Планується, що пункт функціонуватиме наступної п’ятниці, 26 листопада, з 11:00 до 18:00.
«Такий пункт вакцинації ми створюємо з метою дати змогу тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах, вакцинуватись та мати захист від хвороби, яка зараз набула загрозливих масштабів. Ми порадились із громадськими організаціями, які працюють з бездомними та організовують їх харчування, і дійшли спільної думки, що пункт працюватиме у світловий день, щоб усі охочі могли скористатись цією можливістю.

Водночас протягом тижня ми активно інформуватимемо бездомних про цей пункт вакцинації – зокрема інформацію про них роздаватимуть волонтери громадських організацій у тих місцях, де вони традиційно харчують своїх підопічних», – прокоментував ініціативу в.о. директора департаменту гуманітарної політики Євген Бойко.

Зазначимо, що цю ініціативу втілюватимуть у співпраці з громадським організаціями: ГО «Благоустрій рідного міста», ЛМГО Спільнота взаємодопомоги «Оселя», БФ «Там де живе надія», Релігійна громада Храму Христового Воскресіння, ГО «Вектор допомоги», БФ «Серця надії», Корпорації Добрих Справ, «Еліос Львів», Спільнота святого Егідія, УПЦ, ГО «Тарілка» та ін.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.