Понеділок, 27 травня

У Львові планують створити регіональний клінічний центр медицини дитинства, об’єднавши дві дитячі лікарні

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство «Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства», об’єднавши дві дитячі лікарні – Львівську обласну дитячу клінічну лікарню ОХМАТДИТ та Західноукраїнський дитячий медичний центр. Про це повідомляє опікунська Рада ЛОДКЛ «Охматдит» — пише Tvoemisto.tv.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської області Ореста Чемериса та опікунів лікарні, об’єднання дозволить обласним лікарням оптимізувати процеси на користь маленького пацієнта.

«Об’єднання відбудеться на партнерських умовах. Разом ми станемо сильніші, адже після об’єднання у нас буде більше можливостей завдяки статусу надкластерної лікарні, яка повинна надавати 21 сервіс. Тобто цей процес спрощує чимало питань про фінансування лікарень і додає можливостей для розвитку», – йдеться у повідомленні.

Аби запрацював Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства, створять нову юридичну особу, а лікарні, відділення і персонал мають залишитися і працювати за тими ж адресами згідно з графіком. В обидвох лікарнях будуть медичні директори. Медзаклад очолюватиме генеральний директор, якого обиратимуть через публічний конкурс. Відділення та персонал, згідно з позицією ЛОВА, залишаються.

Допомогу за різними напрямками першочергово фінансуватиме МОЗ і НСЗУ. Будуть нові методики, обладнання, ще більше послуг, які можна отримати в Україні, а не за кордоном.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.