У Львові п’ють в чотири рази більше, ніж у Кракові

пивоКількість магазинів на 1 особу, які продають алкогольні напої у Львові, майже в чотири рази перевищує їхню кількість у Варшаві, Кракові та Вроцлаві. Загалом у місті їх налічується 948 – на близько 750 тис населення, понад 1/7 частина якого – неповнолітнє. Про це інформує ЛМР.

Про це повідомили в департаменті економічної політики ЛМР.

Для порівняння, у Кракові, з майже такою ж кількістю мешканців, як у Львові, таких магазинів налічується в 4 рази менше – 248. А у столиці Польщі – на понад 1,7 млн населення – їх є 695.

Як зазначила Ірина Кулинич, директор департаменту економічної політики ЛМР, находження до місцевих бюджетів на Львівщині від акцизного податку на роздрібну торгівлю підакцизними товарами – алкоголем, тютюном, паливом тощо – у січні-лютому склали понад 21 млн грн. Цю суму перевищують лише аналогічні показники в Київській, Одеській, Харківській та Дніпропетровській областях. На 1 повнолітнього у Львові припадає близько 7 придбаних пляшок лікеро-горілчаних виробів (загальна сума – 4,06 млн) та понад 17 пачок тютюнових виробів (загалом – 10,7 млн).

У першому кварталі 2015 року місцями торгівлею алкоголю у центрі міста здійснено на 10 рейдів більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.