У Львові обрали кращого двірника та подарували йому поїздку до Європи

На звання кращого двірника претендували більше 100 кандидатів. Переможцем конкурсу став Мирослав Новоставський – двірник ЛКП «Південне», за якого проголосувало 130 осіб. Сьогодні він отримав нагороду від громади міста Львова – подорож в Європу.

Також відзначено ще 5 двірників в інших районах, і 6 працівників робітничих професій. Нагороди вручив міський голова Львова Андрій Садовий.

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначають у третю неділю березня, Львівська міська рада оголосила конкурс на кращого двірника міста Львова. Конкурс тривав з 7 березня до 14 березня. Голосування відбувалося на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». В коментарі під оголошенням про конкурс кожен міг подати ім’я та прізвище свого кандидата або зазначити адресу будинку, за якою було визначено двірника, який обслуговує цю вулицю. 

Пан Мирослав 4 рік працює двірником. Його кандидатуру на конкурс подали мешканці району, який він прибирає. За кордоном п. Мирославу ще не доводилося бувати, тому місто допоможе у виготовлені закордонного паспорта. У мандрівку планує поїхати з дружиною. Секретом перемоги вважає сумлінне виконання своєї роботи.

«Треба жити у Львові, гордитися своїм містом і дбати про його чистоту. Не тільки для себе, а для людей. У мене, фактично, робота без графіку – поки люди вийдуть на роботу намагаюся, щоб вже було чисто. І не потрібно чекати, щоб начальник давав вказівку, а самому дбати про роботу і любити її», – впевнений Мирослав Новоставський.

Також за щоденну віддану працю, особистий внесок у забезпечення життєдіяльності міста Львова та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, було нагороджено 5 кращих двірників районів Львова (відповідно до голосування на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова»): Галину Височанську – двірник ЛКП «Рясне-403», Шевченківської РА, Михайла Новікова – двірник ЛКП «Управитель», Личаківської РА, Любов Залипську – двірник ЛКП «Княже місто», Галицької РА, Надію Лабіш – двірник ЛКП «Старий Сихів», Сихівської РА, Анну Дудку – двірник ЛКП «Богданівка», Залізничної РА. Вони отримали Подяки, грошову премію та сертифікати на мандрівку «Камянець-Подільський круїз».

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на сьогодні у Львові працює 1933 двірників: 207 осіб у Галицькій РА, 274 особи-  у Залізничній РА, 231 особа – у Личаківській РА, 461 особа – у Сихівській РА, 432 особи – у Франківській РА, та 328 осіб – у Шевченківській РА.

Також міський голова вручив Подяки і сертифікати на екскурсію в центральній частині міста Львова 6 працівникам робітничих професій з ЛКП із 6-ти районів міста, а саме:

Петрові Гунько – слюсар-сантехнік ЛКП «Управитель» (Личаківська РА);

Володимиру Шелюху – покрівельник ЛКП «Старий Львів» (Галицька РА);

Наталі Квятковській – маляр ЛКП «Затишне» (Франківська РА);

Роману Михасіву – електрик ЛКП «Богданівка» (Залізнична РА);

Івану Гнатіву – слюсар-сантехнік ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» (Сихівська РА);

Роману Салінському – столяр ЛКП «Варшавське-407» (Шевченківська РА).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.