У Львові неонатологи виходили найменшу в історії перинатального центру дитину

У Львівському обласному перинатальному центрі виходили дівчинку, яка народилася з вагою 640 грамів, а на зріст була — як кулькова ручка. Це найменше маля, яке виходили у пологовому. Про це повідомили на сторінці медзакладу.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Дівчинка народилася на 24 тижні вагітності, з 3/4 балами за шкалою Апгар. У перинатальному центрі дитина пробула 92 дні. З них 43 дні – у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, потім 49 днів тривав другий етап.

З 77-ї доби дівчинка була на спільному перебуванні з мамою, й вдалося налагодити грудне вигодовування. Із центру дівчинку виписали з вагою 2480 грамів. Тепер мама з дитиною мають відвідувати відділення медичної реабілітації для занять з фізичним терапевтом, де педіатр складе індивідуальну схему вакцинації та гармонійного розвитку.

Нагадаємо, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі виходили дівчинку, яка народилася перед війною вагою 1100 г, зростом 37 сантиметрів. Вона народилася у важкому стані на 29 тижні вагітності через кесарів розтин. Раніше також виходили хлопчика Юрчика, який народився на 28 тижні з масою тіла 1100 г, зростом всього 36 см, 5/5 балів за шкалою Апгар.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.