Четвер, 30 листопада

У Львові на аукціони виставлять чотири земельні ділянки

Впродовж грудня у Львівській громаді на земельних торгах у формі аукціонів продаватимуть та здаватимуть в оренду чотири ділянки, повідомила прес-служба ЛМР у неділю, 4 грудня.

Джерело: ZAXID.NET.
Ділянка на вул. Хуторівка, яку місто планує реалізувати з аукціону

На аукціонах продаватимуть та задаватимуть в оренду землю як і промислового призначення, так і під будівництво житлових будинків.

Ділянки, які виставлять на аукціони:
  • Земельна ділянка площею 5,0987 га у промисловій зоні «Сигнівка». Ділянка забезпечена усіма інженерними комунікаціями. Призначення – промисловість.
  • Ділянка площею 0,0866 га на вулиці Нагірна. Призначення ділянки – будівництво і обслуговування житлового будинку.
  • Продаж права оренди земельної ділянки площею 1,0130 га за адресою: вул. Хуторівка. Призначення ділянки – промисловість.
  • Продаж права оренди земельної ділянки площею 0,1417 га за адресою: 5-й Заозерний провулок. Призначення ділянки – будівництво і обслуговування індивідуального житлового будинку.

До слова, цьогоріч Львівська міська рада провела 13 земельних аукціонів, тож від продажу десяти земельних ділянок до бюджету міста надійде майже 152 млн грн. Ще для трьох ділянок продано право оренди терміном на 5 років. Щорічно орендна плата за ці ділянки поповнюватиме бюджет Львова більше ніж на 7 млн гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: