Понеділок, 24 червня

У Львові методом ІФА протестували 5038 осіб: з них 600 мають антитіла до COVID-19

У Львові продовжують тестувати медичних працівників і пацієнтів на антитіла до коронавірусу. За цей час ІФА-тести зробили 5038 особам. Позитивний результат виявили у 600 осіб.

Про це повідомив керівник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Так, Володимир Зуб розповів, що загалом протестували 5038 осіб. З них 4016 — медичні працівники, 416 — пацієнти, 606 — контактні особи (тобто ті, які контактували з хворими). Позитивний ІФА-тест був у 600 осіб, з яких у 159 — виявили імуноглобуліни М, що може свідчити про гостру фазу захворювання (з них половина — медичні працівники), а в решти — імуноглобуліни G, що може свідчити про перенесене захворювання. В усіх, у кого виявили імуноглобуліни М, обов’язково відбирають ПЛР-аналізи.

До слова, ІФА-тестування проводять у 6 міських закладах, які мають спеціальні лабораторії – це 2-га і 3-тя міські поліклініки, 1-ша та 4-та міські лікарні, лікарня швидкої медичної допомоги та міська дитяча лікарня.

Нагадаємо, три тижні тому в лікарнях міста розпочали тестувати медичних працівників, а пізніше — й пацієнтів, які захворіли на коронавірус, а також людей, які з ними контактували. Також зараз тестують освітян, які задіяні під час проведення ЗНО. Тож у бюджеті міста передбачили кошти для закупівлі ІФА-тестів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.