п`ятниця, 22 вересня

У Львові люди закидали помідорами проросійських провокаторів за спекуляції на «соціалці»

14 вересня, у скверику біля Львівської ОДА відбувся пікет проросійських активістів, яких привели на акцію люди партій Рабіновича-Мураєва-Медвечука «За життя» та «Український вибір».

Після словесних перепалок із місцевими проукраїнськими активістами (в основному хлопцями із «Національного корпусу»), останні закидали тих помідорами, щоб вони забиралися «у Росію».

Про це повідомляє ZIK.

На пікет прийшли три десятки людей пенсійного віку, яких регулярно можна побачити на різноманітних проросійських акціях, та, зокрема, на радянському святі «9 травня». У своїх промовах, вони виступали за зниження ціни на газ, відмовлення від кредитів МВФ, збільшення зарплат та пенсій. Тобто за соціально-економічна тематика, однак, не забували покритикувати також і міжнародну політику України. Ними не було наведено ніяких цифр та реальних причин, чому мітинг відбувся саме сьогодні.

У Львові люди закидали помідорами проросійських провокаторів за спекуляції на «соціалці»

До пікетників підійшли львівські активісти та молоді люди із «Національного корпусу». Почалися словесні перепалки. У підсумку, патріотично налаштовані львів’яни розірвали символіку партії «За життя» та закидали її прихильників помідорами, зокрема, багато з помідорів попало і в Інну Іваночко з партії Медвечука «Український вибір».


Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.