Вівторок, 21 травня

У Львові фельдшери «швидкої» врятували чоловіка, у якого двічі зупинилося серце

У Львові лікарі двох бригад швидкої допомоги врятували чоловіка, у якого двічі зупинялося серце. Перша реанімація тривала близько 10 хв, вдруге серце львів’янина перестало битися вже дорогою до лікарні – тоді його реанімували упродовж 2 хв. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Як розповідає лікарка з медицини невідкладних станів Четвертої підстанції станції «Львів» Олена Голуб, їхня бигада їхала на виклик, але раптом його скасували, і відразу отримали новий з повідомленням «людина без свідомості, допомога фельдшерській бригад».

«Молодому 37-річному чоловікові наші колеги надавали допомогу – проводили реанімацію. Ми перейняли роботу і вже через близько 10 хвилин у пацієнта відновилося серцебиття. Було прийнято рішення транспортувати його до машини для подальшого перевезення в медичний заклад», – розповідає лікарка.

Чоловік ніколи не скаржився на здоров’я, у нього не було хронічних захворювань. Раптово йому стало погано, він впав, втративши свідомість. Медики продовжили моніторити стан пацієнта в машині «швидкої», але він ще не дихав самостійно, тому медсестра вентилювала його за допомогою мішка Амбу.

В дорозі до лікарні серце львів’янина вдруге зупинилося. Медики 2 хв його реанімували. Чоловіка доставили до 8-ої міської клінічної лікарні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.