У Львові дозволили будувати перший приватний пологовий будинок. Як він виглядатиме (візуалізація)

660
медичний центр із пологовим будинком пологовий будинок Medicover

Пологовий зможе приймати до 1000 породіль на рік. Для них працюватимуть три пологові зали, сучасні операційні, реанімаційне відділення для немовлят, а комфортне перебування забезпечуватимуть 27 палат у сумі на 38 ліжко-місць.

У Львові на вулиці Мазепи, 23 дозволили збудувати приватний медичний центр із пологовим будинком. Відповідні погодження містобудівних умов та обмежень на проектування об’єкта будівництва прийняли сьогодні, 13 липня, під час засідання виконавчого комітету ЛМР, пише Твоє місто.

Відповідно до містобудівних умов, земельна ділянка у 0,7 га призначена для будівництва і обслуговування закладів охорони здоров’я. Висота будівлі сягатиме 25 метрів, а максимальний відсоток забудови — 22%. Забудовником виступає ТОВ «Карпатська нерухомість». 

медичний центр із пологовим будинком пологовий будинок Medicover

Проектна площа медичного центру — понад 6 тис. кв. м. У пологовому будинку планують обслуговувати до 1000 породіль на рік. Для них працюватимуть три пологові зали, сучасні операційні, реанімаційне відділення для немовлят, а комфортне перебування забезпечуватимуть 27 палат у сумі на 38 ліжко-місць.

Зазначимо, що раніше, через протести місцевих мешканців питання перенесли на доопрацювання, аби досягти компромісу з усіма зацікавленими сторонами. Зокрема мешканці вулиці Мазепи пропонували на цій ділянці облаштувати сквер, а для пологового виділити інше місце. Втім, як повідомили під час засідання виконкому, із мешканцями підписали меморандум, яким дійшли компромісу щодо будівництва.

Нагадаємо, узимку мешканці вулиці Мазепи вийшли на протест проти будівницва біля поліклініки. Тоді головний архітектор Львова Юліан Чаплінський повідомив, що земельну ділянку продали ще 2007 року, спершу інвестор хотів будувати житло, втім місто відмовило і запропонувало збудувати медичний об’єкт. 

медичний центр із пологовим будинком пологовий будинок Medicover

Згідно з даними Youcontrol, уповноваженою особою ТОВ «Карпатська нерухомість» є Руслан Червак — генеральний директор ПП «Медичний центр “Інтерсоно”», який з 2017 року є частиною мережі медичних закладів Medicover.

Стежте за нами!