У Львові дали старт ремонту Замарстинівської. Перелік робіт

Львівавтодор підписав угоду про реконструкцію вулиці Замарстинівської з ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

6 лютого, ЛКП «Львівавтодор» підписав угоду ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яке ремонтуватиме вулицю Замарстинівську на відрізку від Гайдамацької до Торф’яної. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив речник Львівавтодору Олексій Хміль.

«Тривалість будівництва відповідно до проекту організації будівництва становить 22 місяці. Роботи плануємо розпочати після отримання дозволу на початок робіт. Дозвіл на початок робіт очікуємо отримати в найближчий час. Це може зайняти ще тиждень-два», – сказав Олексій Хміль.

Перелік робіт:

  • реконструкція вулиці з трамвайними коліями – 0,899 км;
  • перекладання каналізаційного колектора на Замарстинівській та бокових вулиць, заміна усіх  випусків із житлових будинків та випусків із дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів із влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі. Діаметр проектованих колекторів 200-2000 мм;
  • заміна чавунного водопроводу діаметром 150-200 мм та влаштування гідрантів, запірної арматури, колодязів на підключенні водопроводів із бокових вулиць;
  • влаштування дренажу дорожнього полотна;
  • влаштування зовнішнього освітлення;
  • захист мереж електропостачання, систем зв’язку;
  • заміна газопроводів середнього і низького тисків;
  • влаштування контактної мережі трамваю.

Нагадаємо, ремонт Замарстинівської кілька разів відкладали. На початку серпня минулого анонсували, що ремонт вулиці розпочнуть на початку осені. Проте тільки у вересні оголосили тендер та очікувану вартість закупівлі – 90 110 686,80 грн.

На початку грудня вулицю закрили для проїзду електротранспорту. Тоді, за словами радника міського голови Львова Андрія Білого, реконструювати Замарстинівську планували на початку 2018 року.

У січні визначили переможця тендеру на реконструкцію Замарстинівської. Ним став ТОВ «Онур», який ремонтуватиме вулицю за за 84,47 млн гривень

Востаннє капітальний ремонт на відрізку від вулиці Гайдамацької до розворотного кільця по вулиці Торф’яній проводили на початку 1970-х років. Саме кільце перебуває в експлуатації з 1949 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.