У Львові 98% освітян вакциновані від коронавірусу

10 листопада міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення із 15 листопада відновити очне навчання у початкових школах міста, адже динаміка захворюваності серед дітей спадає, і майже всі педагоги львівських шкіл є вакцинованими.

Євген Бойко, фото – Олександр Мазуренко (пресслужба ЛМР)

Про це під час брифінгу заявив в.о. директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Євген Бойко, пише Гал-Інфо.

«Динаміка по захворюваності в місті Львові є достатньо високою. В лікарнях міста перебуває близько тисячі людей, близько 100 людей є в реанімаційних відділеннях. За останню добу померло 11 людей, поступило 87 і виписано 86. Тому міська комісія сьогодні вирішила продовжити карантин у Львові з понеділка до 29 листопада – фактично на два тижні. Ті всі обмеження залишаються незмінними, є лише одне виключення, яке стосується освіти.

Сьогодні на комісії були враховані і побажання директорів навчальних закладів і також динаміка, яку ми спостерігали за останній тиждень серед школярів. Якщо в жовтні ми мали кожного дня по 29-28 підтверджених випадків захворювання серед дітей, то за останній тиждень ми спостерігаємо значне зниження – таких захворювань є близько 9-10. І це дає нам змогу відновити очне навчання для школярів 1-4 класів. Навчання можливе у школах виключно за 100% вакцинації працівників закладу освіти та за наявності ПЛР-тесту.

На сьогодні рівень вакцинації серед закладів освіти є достатньо високим, це 98%. Відповідно до постанови уряду, з понеділка було відсторонено близько 320 педагогів, і це теж впливає на мотивацію працівників вакцинуватися. Цей тиждень ми організовуємо всі можливі способи, щоб ті працівники вакцинувалися, і розуміємо, що з понеділка це буде ще інший показник вакцинації серед працівників освіти. В закладах освіти з понеділка будуть працювати виключно ті педагоги, які будуть мати 100% вакцинації чи ПЛР-тест.

Щодо старшої школи, то ми продовжуємо надалі спостерігати за динамікою захворювань серед дітей в наших школах. В п’ятницю буде засідати міська комісія ТЕБ і НС ще раз і будемо розглядати показники і приймати наступні рішення», – зазначив Євген Бойко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.