п`ятниця, 1 березня

У львівських садочках запроваджують програму статевого виховання

Для дошкільнят у Львові вводять статеве виховання

Про це Тvoemisto.tv повідомила психологиня Навчально-методичного центру освіти м. Львова Світлана Локоткова.

Вона наголосила, що йдеться не про розмови про секс, стосунки чоловіків і жінок та орієнтацію, а йдеться про безпеку дітей.

«Дітям розповідатимуть про гігієну, безпеку тіла і адекватність поведінки. Ці три пункти будуть основними у статевому вихованні дошкільнят», – сказала психологиня.

Дітям пояснюватимуть, що тіло є цінністю, що його треба оберігати і не дозволяти комусь втручатися у власний простір, Що є зона купальника, частина тіла, доступ до якї можуть мати тільки лікарі з дозволу дорослих, каже Світлана Локоткова. 

«Трапляються випадки, що дорослі згадують випадки насилля, які з ними трапилися у дитинстві. Про це потрібно говорити не в дорослому віці у психотерапевта, а з – дитинства», – пояснила методист.

За її словами, статеве виховання не викладатимуть у форматі окремих занять.

«Це не буде формат, коли усіх дітей збиратимуть і розповідатимуть, що таке статеве виховання. Це буде інтегроване впровадження в освітній процес», – сказала вона.

Для цього вихователі пройдуть відповідні тренінги, лекції. Тому на першому етапі буде просвітницька робота саме з педагогами та батьками.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.