У львівських садочках – нові правила зарахування. Розяснення

Виконком ЛМР вже затвердив нове Положення та правила про порядок набору у ДНЗ

За словами начальниці міського управління освіти Зоряни Довганик, усі зміни були ініційовані громадськістю Львова, пише Львівська газета.

Батьки і надалі матимуть можливість реєструвати дитину в три дитсадки і вносити зміни. Зарахування відбувається за пріоритетністю. А кожній зареєстрованій дитині присвоюють індивідуальний номер та дату реєстрації.

В результаті, усі мають можливість побачити, хто реєструвався перед ними.

Важливо, що на початку списку буде зафіксована визначена кількість дітей пільгової категорії . Вона становить 20% від списку дітей певної вікової групи.

«Якщо дитина не потрапила до одного садочка, то система розглядає можливість потрапляння цієї дитини до іншого навчального закладу, який є зазначений батьками. У випадку, якщо, наприклад, дитина не потрапила до садочка, її заявка у грудні автоматично переноситься на наступний рік – батькам не потрібно писати заяв. У випадку, якщо дитині виповнилося 6 років, і вона мала би йти до школи, а батьки мають бажання, щоб вона залишилася на повторний рік, то дитина залишається тільки за письмовою заявою батьків», – пояснила Зоряна Довганик.

Змінювати дитсадки можна  до 10 травня того року, в якому вони хочуть, аби дитина була зарахована до садочку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.