Вівторок, 21 березня

У «Львівських круасанах» прокоментували скандал з муралом Пушкіна у Харкові

У Харкові на стіні закладу «Львівські круасани» мурал із зображенням російського поета Олександра Пушкіна обмалювали червоною фарбою. Активісти заявили, що власник закладу – львів’янин, погрожує їм за розмальований стінопис. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Власник ТМ погрожує активістам які розмалювали цей стінопис з російським поетом. А ще що найбільше  обурливе, власник ТМ погрожує тим людям, які вирішили допомогти та замалювати стінопис з російським поетом», – написала на своїй сторінці у Facebook Оксана Кедич.

У коментарі Tvoemisto.tv засновник та співвласник компанії «Фаст Фуд Франчайзинг Груп»та торгової марки «Lviv Croissants»,Андрій Галицький зазначив, що насправді були зауваження з боку працівника закладу до вандалів, які писали нецензурні слова на стіні.

«Здається, що це замовна історія, можливо, конкурентів із галузі. Навпроти нашого закладу стоїть МАФ, який розмальований муралом із Пушкіна, однак на це ніхто не звертає увагу», – сказав він. 

Він зазначив, що мурал із зображення російського поета був намальований ще до відкриття «Львівських круасанів». Франшизу закладу відкрили у Харкові у 2018 році.

«Коли ми хотіли забрати це зображення, до нас прибігла районна адміністрація і заборонила це зробити», – каже він та додає, що сьогодні, 31 січня, мурал вже пофарбували у сірий колір. 

Нагадаємо, українська мережа закладів громадського харчування «Львівські круасани», належить компанії Fast Food Franchising Group, має 137 закладів. Пекарні розміщені в 44 містах України. Першу пекарню відкрили у Львові в 2015 році. Також у 2022 році мережа вже вийшла на європейський ринок. Перший заклад за кордоном відкрили у прикордонному польському місті Згожелець. Ще один заклад з’явився у Вроцлаві. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.