У Львівській області почали встановлювати валідатори для е-квитка у транспорті

У Львівській області почали встановлювати валідатори для безготівкового розрахунку у приміських і міжміських автобусах. Перші 26 пристроїв встановлять на автобусах Рава-Руського напрямку, повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький — пише Суспільне.

За словами Максима Козицького, кожен валідатор матиме прив’язку до маршруту та відповідну тарифну сітку, оскільки в області діють різні тарифи на проїзд.

Після того, коли усі 26 пристроїв встановлять, розпочнеться пілотний етап проєкту. В його межах перевірять обладнання й систему, проведуть тестові платежі. Несправності та зауваження, які можуть виникнути у цей час, оперативно виправлятимуть. Безготівковий розрахунок в автобусах має запрацювати цього літа.

Про те, як працюватиме система, у листопаді 2022 року розповів заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Нова система буде працювати таким чином: пасажир після того, як зайде у транспорт фіксуватиме карткою, телефоном чи смартгодинником , на якій зупинці він зайшов. Під час виходу він має повторити цю дію. Так система бачитиме, від якої і до якої зупинки пасажир проїхав. І відповідно буде обчислювати і знімати плату за проїзд.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.