У Львівській області підприємець влаштував на роботу ромів

Львівський підприємець Роман Терлецький прийняв на роботу 7 представників ромської національності та був шокований самоорганізацією, працьовитістю і чесністю нових співробітників, пише Журналіст.

«Не буду афішувати назву цього підприємства. Можу сказати, що один з напрямків, яким я займаюся – це заготовка і переробка вторсировини з металовмісними компонентами. Я вирішив прийняти на роботу представників ромської національності після того, як у Львові сталася трагедія, коли в місті вбили одного рома.

Після того один раз у мене з другом була розмова на цю тему. Ми говорили про те, що біля Львова (приблизно в 40 км) зараз знову стали табором роми. У друга неподалік від цього місця є виробництво. Ми побоювалися, щоб не напали ще й на цих людей, адже там є діти.

Ось під час такої бесіди і народилася ідея працевлаштувати представників ромської національності», – згадав Роман Терлецький.

У Львівській області підприємець влаштував на роботу ромів

За словами РоманаТерлецкого, спочатку у нього був певний страх і побоювання, адже це робота на складі, де чимало цінної техніки і інструментів, а також вторсировини з металовмісними компонентами. Крім того, співробітників ніхто не контролював.

Однак, ці семеро людей, які в даний момент працевлаштовані на складі, сумлінно працюють вже протягом трьох місяців і старанно виконують свою роботу.

У Львівській області підприємець влаштував на роботу ромів

«Раз в тиждень, по суботах, я приїжджаю до них, подивитися на виконану роботу. Я вражений їх самоорганізацією: кожна людина має свою зону відповідальності. Крім того, відразу в кінці вже першого тижня вони відзвітували про виконану роботу.

Ці люди навіть самі все охороняють, про що я навіть їх не просив. І так робота триває вже третій місяць. Я став по-іншому дивитися на всі ці питання. Я ризикнув і не пошкодував », – додав підприємець.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.