Понеділок, 24 червня

У Києві демонтовують вивіски, які порушують режим економії, а у Львові ще розмірковують

Ще 7 жовтня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення щодо недопущення розміщення світлової реклами на території Львівської міської територіальної громади. Результати його виконання невідомі.

“Київреклама” почала демонтувати у Києві незаконні вивіски, які порушують режим економії. Про це повідомили в ефірі телеканалу “Київ”, пише Dailylviv.com.

“Насамперед не дослухаються екрани пунктів обміну валют, аптеки, кіоски з продажу квітів, тютюну. Але впродовж останнього тижня ми вже бачимо кращу картинку щодо вимкнення вивісок”, – заявила голова управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

Вимога столичної влади залишається незмінною – вимкнення всіх рекламних вивісок після 17:00. Порушникам обіцяють перевірку та демонтаж вивіски на випадок доведення, що вивіска належить незаконному закладу. 

А у Telegram-боті “КиївРеклами” можна буде повідомити про порушення економії світла недобросовісними власниками такого бізнесу.

Нагадаємо, 7 жовтня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення щодо недопущення розміщення світлової реклами на території Львівської міської територіальної громади. Місто є категорично проти розміщення світлової реклами, заявили члени виконкому ЛМР, а перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко запропонував, щоб впродовж місяця “поінформувати про етап виконання цього рішення та надати максимальної публічності цій роботі”.

7 листопада виповниться місяць цьому рішенню виконкому ЛМР.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.