У Херсоні підпалили офіс «Свободи»

У Херсоні підпалили офіс «Свободи»

Фото: Facebook Евгений Матковский

28 червня 2015 року невідомі особи скоїли підпал офісу Херсонської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Як наслідок, пошкоджено приблизно 7 квадратних метрів приміщення офісу, партійне майно та інвентар. Варто зазначити, що приміщення офісу розташоване в житловому будинку, мешканці якого могли стати жертвами через злочинні дії підпалювачів.

«Ми чітко можемо заявити, що це був підпал нашого офісу, адже були свідки, що бачили, як біля вікон нашого офісу довгий час крутилися двоє підлітків. Обурює, що хтось, намагаючись завдати нам шкоди або залякати, не замислюється над тим, які жертви міг спричинити цей підпал для звичайних мешканців цього житлового будинку. Варто зазначити, що під час Революції гідности також були спроби підпалити цей офіс, підпаливши автомобільні покришки, але тоді вдалося вчасно ліквідувати пожежу й не допустити поширення вогню на житловий будинок.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів знайти та притягнути до кримінальної відповідальности підпалювачів», – наголосив керівник Херсонської обласної організації ВО «Свобода» Олег Гаврилко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.